aca_desprenoi
aca_sigla_white-119×111

cine suntem

Suntem un grup de prieteni, născuți și crescuți aici, dar și noi veniți ce au ajuns să iubească cartierul și să îl numească acasă.
Faptul ca suntem tineri, constituie unul dintre cele mai mari avantaje pentru ca am avut oportunitatea sa urmarim, fara preconceptii, ritmul si cadrul de dezvoltare a societatii in care interactionam zilnic.
Ne-am adunat experientele, viziunile si energia si le-am concetrat in activitatile Asoctiatiei.

Suntem de parere ca nu este de ajuns sa iti platesti taxele la zi.
Adevaratul spirit civic este sa te intrebi „ce pot face eu” atunci cand intalnesti loc de imbunatatire.
Venim din mai multe domenii, suntem 10 oameni momentan. Unii sunt antreprenori, alții lucrează în domeniul IT, și bineînțeles din aviație, domeniu de tradiție în cartier.

Ana Rădună
    Octavian Pașcu
    Valentin Vlăsceanu
    Alina Vlăsceanu
    Valentin Dedu
    Andreea Dedu
Despre noi

Credem cu tărie că dacă vrem să schimbăm lumea, începem cu noi înșine: devenind ce trebuie să fim pentru a îi inspira și pe cei din jur să investească în ei și în societatea în care trăiesc.

Despre noi
    Andrei Pohace